Покрівельні роботи

Покрівельні роботи в Києві та Київській області. Виконуємо монтаж даху під ключ - монтаж кроквяної системи, ізоляцію і утеплення дахів, монтаж металочерепиці (працюємо з усіма видами матеріалів), установка водостоків і системи відливів.

Вартість покрівельних робіт розраховується індивідуально так, як на формування ціни впливають складність конструкції, обсяги робіт, вид покрівельного покриття.


Ціни на покрівельні роботи в Києві

Найменування робітОд.виміруЦіна в грн.
Монтаж мауерлатум.п.150
Монтаж кроквяної системим2150
Монтаж обрешітким280
Гідробар'єрм240
Монтаж утеплювачам2120
Паробар'єрм240
Монтаж металочерепицім2200
Монтаж плит ОСБм2100
Бітумна черепицям2250
Підшивка дахум2350
pokrіvelnі-roboti

Покрівельні роботи під ключ

Покрівля даху - це одна з найважливіших конструкцій в вашому домі. Зважившись зробити її ремонт або монтаж, ви повинні добре до цього підготуватися. Адже якщо покрівельні роботи будуть проведені неякісно, ​​в будинку може бути холодно, дах протікати, стане негерметичним, і в кінцевому підсумку може взагалі зруйнуватися.
Щоб такого не сталося, потрібно довірити цю складну і відповідальну роботу професійним фахівцям нашої компанії. На вартість покрівельних робіт вплине складність, тип використовуваних матеріалів, індивідуальні побажання клієнта.


Чому потрібно звернутися до нас

Ціни на покрівельні роботи в будь-якій компанії будуть включати в себе оплату матеріалу і оплату робіт.
Ось наші незаперечні переваги:

 • Ми запропонуємо індивідуальні рішення для вашого будинку.

 • Узгодимо з вами конкретний термін.

 • Зробимо все розрахунки.

Увага! При великих обсягах роботи вас чекають приємні знижки!


Кожному будинку потрібна міцна якісна покрівля. Послуга монтажу та перекриття в нашій компанії виконується швидко і якісно. Наші фахівці допоможуть вам визначитися з матеріалами для покрівлі та визначать оптимальні способи монтажу.


Послуги

Отже, ви зважилися на покрівельні роботи. Ціна на них в нашій компанії починається від 350 гривень за 1 м2, від 400 грн.м2 з утеплювачем і змінюється з урахуванням  умов.
Наші фахівці пропонують такі послуги:

 • ремонт

 • догляд

 • проектування

 • монтаж покрівлі.

Спочатку ми змонтуємо несучу конструкцію, після чого встановимо безпосередньо дахове покриття (металочерепицю або профнастил).
Якщо вам потрібна покрівля, ціна на цю роботу в нашій компанії не вдарить по вашій кишені.


Підготовка - половина справи!

Підготовчі роботи з монтажу покрівлі, обов'язково почати з створення проекту. Від цього будуть залежати докладні і обґрунтовані розрахунки за кошторисами.
Що увійде до кошторису:

 1. матеріал покриття

 2. деталі, з яких ми змонтуємо несучу конструкцію

 3. елементи, що входять до водовідвідну систему

 4. вартість утеплювача.

Покрівля даху повинна бути міцною і довговічною. Несучі конструкції зазвичай роблять з бруса, дощок, оцинкованої сталі. Сама покрівля виконується з бітумного матеріалу, металочерепиці, профнастилу. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, щоб уникнути зайвих витрат, але зробити покрівельні роботи якісно і з огляду на всі ваші побажання.
Послуга «дах під ключ»: ціна за метр починається від 350 гривень 1м2. Телефонуйте, і ми відповімо на всі ваші запитання!

Дах (від нім. Dach), іноді покрі́вля — верхня частина будинку. Складається з тримальної конструкції, що передає навантаження від снігу, вітру й власної ваги даху на стіни або окремі опори, і зовнішньої оболонки — покрівлі. Солом'яний або очеретяний дах зазвичай зовуть стріхою.

Дахи і покриття будівель призначені для надійного захисту приміщень від атмосферних впливів і забезпечення в них заданих мікрокліматичних параметрів. Відповідно до функціонального призначення дахи і покриття складаються з огороджуючої і несучої частин. Несучі частини дахів і покриттів повинні мати необхідну міцність і стійкість.

Дахи будинків поділяють на горищні і безгорищні. Горищні дахи захищають будинок тільки від атмосферних опадів, а теплоізоляція приміщення забезпечується горищним перекриттям. За формою розрізняють дахи односхилі, двосхилі, чотирисхилі, шатрові, склепінчасті та ін. Односхилі дахи прості за будовою і спираються на стіни різної висоти. Двосхилі дахи найчастіше зустрічаються в будинках значної довжини і малої ширини.


Елементи даху


Основний елемент даху — похила площина, що зветься схилом. Його основою є кроквяна система (крокви, які спираються на мауерлат, з поздовжніми і поперечними перемичками), а також обрешітка (лати і контрлати). Перетин схилів утворює похилі і горизонтальні ребра. Горизонтальні ребра називають гребенем. Перетини схилів, що утворюють внутрішні кути, називають розжолобками. Покрівля — верхній елемент даху (покриття), що оберігає будівлі від впливу атмосферних явищ. Краї покрівлі над стінами будівлі називають звисами, які бувають карнизними (розташовані горизонтально, виступають за контур зовнішніх стін) або фронтонними (розташовані похило). Вода по схилах стікає до настінних жолобів і відводиться через водоприймальні лійки у водостічні труби і далі в зливову каналізацію. Конструкція даху і вибір покрівельного матеріалу визначається на стадії проекту і залежить від дизайну фасаду будівлі і технології настилу покрівлі. У південних країнах і на Сході роблять пласкі дахи з малим ухилом для стоку води, покриваючи їх каменем або землею і утворюючи терасу, по якій зручно ходити. У Європі поширені різні види шатрових дахів.

Елементи даху — покрівля, схил, крокви, обрешітка, мауерлат, ребра, гребінь, карниз, фронтон, жолоб, ринва.


Форми


Одношатровий дах: спирається своєю тримальною конструкцією (системою кроков, фермою і ін.) на зовнішні стіни, що знаходяться на різних рівнях. Односхилі дахи застосовуються найчастіше при будівництві веранд і терас, господарських споруд, складських приміщень.
Шатровий дах: всі схили такого даху, у вигляді рівнобедрених трикутників, сходяться в одній точці. Його визначальним елементом є симетричність. Застосовується для будівель у формі квадрата або рівностороннього багатокутника.
Вальмовий дах або чотирисхилий дах — дах із чотирма схилами, два з яких мають форму трапеції, а інші два — форму трикутників (торцеві схили, вальми).
Напіввальмовий дах — чотирисхилий дах із зрізаними наполовину вальмами.
Багатощипцевий дах: його споруджують на будинках зі складною багатокутною формою плану. Такі дахи мають більшу кількість ендів (внутрішній кут) і ребер (виступаючі кути, які утворюють перетини схилів покрівлі), що вимагає високої кваліфікації при виконанні покрівельних робіт.
Мансардний дах
Купольні і конічні дахи: застосовуються для накриття будівель кругового контуру в плані.
Пласкі дахи широко застосовують в житловому і в промисловому будівництві. На відміну від схилових дахів, на пласких дахах не застосовують для покриття листові матеріали. Тут необхідні матеріали, що дають можливість утворювати суцільний килим (бітумні, бітумно-полімерні і полімерні матеріали, а також мастики). Цей килим має бути еластичним, щоб витримувати температурні і механічні деформації основи покрівлі. Як основу використовують поверхню теплоізоляції, тримні плити, стяжку.
wikipedia