Кладка газоблоку

Газобетонний блок - це високоякісний, мінеральний, енергозберігаючий, будівельний матеріал з пористою структурою, в порах якого міститься від 80 до 90% повітря. Завдяки закритій пористій структурі він відмінно поєднує теплоізоляційні властивості з надійними характеристиками, тобто утримує тепло всередині приміщення, мінімізуючи витрати на його обігрів.


Ціни на кладку газоблоку - 1200 грн.м3


У вартість входить армування. Армування стін з газобетону виконується для запобігання виникнення усадочних тріщин.


  • Монтаж перемичок - 400 грн.м.п.

Перемички утворюють основу міцності віконних і дверних прорізів.


  • Кладка фронтону з газоблоку - 1200 грн. 1м3

Фронтон з газоблоку - це різновид торцевих стін мансардного поверху, які визначають його зовнішню форму (трикутну, трапецієподібну, ступінчасту) і захищають горищне приміщення від вітрів.


  • Монтаж перегородок - 200 грн. 1м2 (100 мм), 250 грн.м2 (200мм)

У процесі ремонту потрібно поставити перегородки, і все частіше для цього використовують газобетон (газосилікат). Він легкий - в рази менше важить, ніж цегла, стінки складаються швидко. Тому перегородки з газобетону ставлять в квартирах і будинках, незалежно від того, з чого зроблені несучі стіни.


  • Монтаж і демонтаж лісів - 30 грн. за м2

Будівельні ліса - тимчасове допоміжне спорудження для розміщення робітників і матеріалів при виконанні будівельних, монтажних та інших робіт.


  • В ціну робіт входить армування газоблоку і заміс клею для газоблоку.

Точну вартість виконання робіт ви зможете дізнатися, замовивши виїзд виконроба на об'єкт. Після замірів і розрахунків ви отримаєте точну вартість на виконання робіт і закупівлю матеріалів.


Попит народжує пропозицію, і тому пікова вартість укладання газоблоку за кубометр доводиться на кінець весни і початок осені


vartіst-kladki-gazobetonu-za-m3

Газобетон по праву вважається одним з найпопулярніших будівельних матеріалів в Україні. Ми виконуємо кладку газобетону в заміському будівництві і при будівництві будівель громадського призначення. Відмінними рисами цього будівельного матеріалу є його помірна вартість і хороші технічні показники. Так, купивши газобетон і побудувавши будинок з нього, ви не тільки витратите набагато менше фінансових коштів на покупку матеріалів і сам будівельний процес, але і в результаті отримаєте надійне будівлю, яке прослужить не один десяток років.


Ми співпрацюємо з компаніями - виробниками газобетонних блоків Аерок, Стоунлайт, ЮДК. Своїм клієнтам запропонуємо кращу ціну на зукупку газобетону і кращі умови доставки.

Наші партнери

Кладка газоблоку в Києві та області, об'єкти будівництва