Реконструкція будинків

Реконструкція старого будинку, котеджу, ремонт таунхауса, ремонт будинків "всередині" - це комплекс будівельних робіт спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду, підвищення комфорту і розширення житлового простору.


Послуга реконструкція будинку - це хороший спосіб оновити житло. Реалізувати давню мрію, перебудувати дачу або побудувати спортивний зал, баню, доповнити будинок більярдною або просто розширити простір. Реконструкція будинків під ключ - комплекс будівельно-ремонтних робіт, виконуваних з метою підвищення комфорту, зручності, місткості і поліпшення зовнішнього вигляду і внутрішных умов будинку. Демонтаж окремих частин будівлі і спорудження нових виконується з метою реорганізації житла. Причиною реконструкції будинку в основному буває фактичне "старіння" будівлі і не відповідність його сучасним технологічним вимогам і нормам безпеки. Перебудова будинку, в першу чергу, поліпшить умови проживання, і сприяє реалізації важливих функцій життєдіяльності кожного члена сім'ї. Цей вид будівельних робіт менш скрутний і витратний, ніж, наприклад, будівництво приватного будинку під ключ.


Зразок проекту на реконструкцію будинку

З чого почати ремонт будинку


Перед тим, як виконати реконструкцію будинку зі збільшенням площі, необхідно створити і затвердити проект робіт. Після затвердження проекту державними органами, фахівці можуть приступити до виконання завдань.

Ми працюємо з сучаснbvb якісними матеріалами - ефективно оптимізуємо енергозберігаючі характеристики, підвищимо естетичну красу вашого будинку надавши дому сучасний вигляд!

Перебудова старого приватного будинку дозволяє створити комфортабельнbq житловий простір із застосуванням популярних декораторських рішень.


Що впливає на вартість реконструкції будинку


Бюджет ремонту заміського будинку визначається виходячи з обсягу робіт, стану будівлі і його загальної житлоплощі. Залежно від комплексу послуг і застосовуваних матеріалів пропонуємо:

 • «Економ» варіант

 • «Стандарт»

 • «Еліт»

Яка б сума, що не вкладалася в ремонт приватного будинку, він завжди проводиться з урахуванням загальноприйнятих норм безпеки. Всі роботи виконуються на високому професійному рівні, що гарантує якісний результат.


Повний перелік послуг і ціни на ремонт приватних будинків під ключ можна подивитися в прайсі компанії «Новий Дім»


 1. Ціни на реконструкцію будинків безпосередньо залежать від технічного завдання і розраховується індивідуально.
 2. Щоб замовити послугу реконструкція будинку потрібно замовити попередню консультацію із зустріччю на об'єкті.
 3. Компанія Новий Дім надає безкоштовний виїзд виконроба на об'єкт для оцінки виконання робіт і складання кошторисної вартості.

Фахівці компанії Новий Дім виконують такі роботи: реконструкція будинків, ремонт дачних будинків, реконструкція старих цегляних будинків, реконструкція дачі, ремонт приватних будинків під ключ, ремонт котеджів, ремонт таунхаусів в Києві та Київській області.


Чому потрібно замовити реконструкцію будинку у нас


Роботи виконуються фахівцями, які зарекомендували себе одними з кращих. За кожним об'єктом закріпимо виконроба, який контролює роботи на всіх етапах виконання від планування до закінчення реконструкції - це значить, що ми контролюємо процесс та несемо відповідальність за виконану роботу. Надамо додаткову послугу аналізу та порівняльний розрахунок на виконання робіт, з метою економії коштів при реконструкції котеджів. Наявність матеріально-технічної бази компанії дозволить заощадити на оренді техніки і обладнання. А також, безкоштовно виконаємо розрахунок кошторису за один робочий день.


Які роботи входять в комплекс послуг  реконструкція будинків


 1. Нарощування цоколя

 2. Зміцнення фундаменту

 3. Зміцнення стін

 4. Виготовлення та монтаж металоконструкцій

 5. Кладка цегли, зведення стін і перегородок

 6. Додавання поверхів

 7. Покрівельні роботи

 8. Утеплення будинку

 9. Ремонт фасаду

 10. Зміна корисної площі будинку (прибудови, надбудови, мансарди і т.д.)

 11. Перепланування внутрішніх приміщень

 12. Внутрішні оздоблювальні роботи

 13. Заміна комунікацій приміщень

 14. Заміна щитів автоматів (електромонтажні роботи)

 15. Сантехнічні роботи

 16. Заміна системи опалення