Монтаж металочерепиці

Існує безліч способів перетворити приватний будинок, щоб він симпатично виглядав і був функціональним. Велике значення для будь-якої будівлі має дах. Здорово, коли він класно виглядає і захищає вашу сім'ю від спеки, холодів, снігу, дощів.
Сучасні клієнти, мріючи про вибір ідеального покрівельного матеріалу і вибираючи між черепицею металевою, бітумною і керамічною, схиляються до металочерепиці.
Монтаж металочерепиці при цьому є маловитратними і проводиться без особливих складнощів, особливо якщо його виробляють фахівці нашої компанії.


Для тих, хто обрав металочерепицю


Коротко розповімо про цей покрівельний матеріал. Це тип тонких сталевих листів з нанесенням шару захисного покриття, в основному цинкового. Завдяки такому покриттю метал стає міцнішим, стійкіше до руйнувань і корозій, з довгим терміном експлуатації.
Покрита металочерепиця декоративним шаром. Це дає потрібні відтінки (сучасні металочерепиці відрізняються найрізноманітнішими кольорами) і захищає від сонця і іржі. Але вартість даху з металочерепиці під ключ залежить не тільки від ціни на сам матеріал, а ще й на виконання робіт. Хочете зробити монтаж даху з металочерепиці? Звертайтеся в нашу компанію!


 Вартість даху з металочерепиці під ключ від 350 грн.м2


Чому наші клієнти віддають перевагу будівництву даху з металочерепиці?


Плюси металочерепиці:

  • Широкий асортимент кольорів, розмірів, конструкцій.
  • Параметри легкості, що спрощує процеси монтажу покрівлі.
  • Термін експлуатації від 50 років!
  • Оптимальні ціни.

Укладання металочерепиці виконується досить легко, і такий дах буде залишатися міцним, навіть через десятиліття. А вам не потрібно буде непокоїтися, щодо ремонту та перекриття даху.

 

Яку ж черепицю вибрати для свого даху?


На нашу думку, один з найбільш підходящих матеріалів для покрівлі - це металочерепиця.
При цьому монтаж покрівлі з металочерепиці - процедура нескладна і не занадто витратна. Послуги, які пропонує наша компанія, відповідають вимогам найвибагливіших покупців, мають хороші характеристики і відмінну якість за невисоку ціну.
Наші постійні клієнти знають, що покрівля даху металочерепицею - відмінний вибір, і наші фахівці зроблять ці роботи по вищому розряду.
Телефонуйте нам в будь-який час, ми надамо вам пораду і, не втрачаючи часу, приступимо до процесу монтажу покрівлі з металочерепиці.


Металочерепиця Ruukki Monterrey

montazh-metalocherepitsy

Найпопулярніша покрівля - з багатьох причин


Monterrey - це покрівля з невисоким профілем, яка органічно поєднується як з природним ландшафтом, так і з архітектурою будівлі.  Модель Monterrey - одна з найпопулярніших покрівельних моделей Ruukki завдяки своїм естетичним характеристикам та широкому вибору покриттів та кольорів. 

Monterrey маркується лазером на лицьовій стороні покрівельного листа з нанесенням логотипу, зазначенням номеру рулону, характеристик сталі, дати виробництва та гарантійним терміном, що є додатковим критерієм високої якості та виключає можливість підробки.

Колір металочерепиці

kolіr-metalocherepicі

Монтаж покрівлі з металочерепиці