Зварювальні роботи


Зварювання є єдиним способом забезпечення високої міцності шва при створенні металевих конструкцій. Це відбувається методом плавлення металу, щоб сформувати міст між частинами і їх з'єднати.


Велика кількість зварювання виконується за допомогою ручних методів, де електрична дуга або полум'я газу використовується для розплавлення металу. Таким чином, зварювач знаходиться в безпосередньому контролі процесу, що забезпечує якість готового з'єднання.


Спеціаліст зі зварювальних робіт незамінний в будівництві, ремонті, оскільки зварювальні роботи є невід'ємною частиною створення багатьох конструкцій. Зварювальні роботи дозволяють надійно з'єднати метали, без використання зкріплювальних пристосувань, за допомогою зварювального апарату, наклавши міцний, чистий і довговічний шов.


Компанія Новий Дім надає послуги зварювача в Києві та Київській області.

Ми надаємо послуги зварювача з виносу балконів, виконуємо зварювально-монтажні роботи «під ключ», капітальний ремонт будь-яких металоконструкцій будь-якої складності, зварювання арматури для заливки бетоном, зварювання каркасів, парканів.

Зварювання є одним з небагатьох ремесел, що залишилися і використовуються у виробництві і будівництві, якість зварного шва безпосередньо залежить від майстерності зварювача, тому ми пишаємося роботою наших зварювачів!

Щоб виконати зварювальні роботи потрібно зателефонувати до нас за телефонами вказаними в контактах або приїхати до нас в офіс, щоб залишити заявку на виклик зварювача для консультації і прорахунку вартості матеріалу і робіт.


Зварювальні роботи виконані спеціалістами компанії Новий Дім


Монтаж балкону на Оболоні

Період виконання будівельних робіт - 2 місяці

До виконання будівельно-монтажних робіт була відкрита тераса на 24 поверсі, на 25 поверсі - маленький балкон площею 3 кв.м.

В результаті виконаних робіт, отримали закриту засклену лоджію на 24 поверсі, додатково виконаний монтаж електричного підігріву підлоги. Загальна площа лоджії 22 кв.м.

На 25 поверсі отримали відкритий балкон площею 22 кв.м. Проектування і розрахунок навантажень виконані спеціалістами компанії Новий Дім. Зварювачами виконані роботи з виготовлення та монтажу металоконструкцій. Опісля виконаний монтаж перекриття металоконструкціями з подальшим утепленням і гідроізоляцією, монтаж лійки, укладання плитки.

Капітальний ремонт гастрономічного бару Barbara Bar

Виготовлення та монтаж металевих конструкцій для гастрономічного бару Barbara Bar в клубі Atlas. Стійка бару викладена з царської цегли. Зварювачем виготовлена і встановлена декоративна металева конструкція для бару.

Більше виконаних зварювальних робіт можна побачити в галереї сайту!