Кладка облицювальної цегли

Компанія Новий Дім надає послугу - кладка облицювальної цегли. Пропонуємо індивідуально доступні ціни на кладку облицювальної цегли при виконанні робіт у великих обсягах. Кладка облицювальної цегли користується попитом при зовнішньому оформленні будинку, щоб надати будівлі індивідуальний вигляд і забезпечити захист від впливу зовнішнього середовища.
Облицювання фасаду прикрашає і захищає стіни, покращує звукоізоляцію стін, мінімізує коливання температури і вологості повітря в приміщеннях. Кладка виконується після утепелення фасаду стін приватного будинку.

Вибір облицювальної цегли
Основні характеристики, на які слід звертати увагу - це морозостійкість, водопоглинання і геометрія. Після закупівлі матеріалу, наступний етап робіт - кладка облицювальної цегли.


kladka-oblicyuvalnoi-cegli

Будівельні роботи найкраще проводити в суху погоду, дощ і мороз - це показники для того, щоб виконати облицювання фасаду пізніше.

Виконати облицювання зовнішніх стін будинку самостійно досить складний процес. Тому краще замовити послугу у фахівця муляра.


Ціни на кладку облицювальної цегли - 20 грн. шт.

Щоб викласти 1 м2 знадобиться 50 цеглин. Тому 50 шт. * 20 грн. = 1000 грн. за 1м2.


Вибір матеріалу досить великий, і перше на що звертають увагу - це ціна за 1 штуку.

На вартість облицювальної цегли впливає якість матеріалу і його технічні характеристики. У закордонних виробників облицювальної цегли ціна буде стандартно вище. На матеріал з гладкою поверхнею ціни нижчі, ніж з рельєфною поверхнею.
Різноманітність кольорів, форм і фактур лицьової цегли в поєднанні з різноманітними технологіями цегляної кладки дозволяє створити на фасадах дизайнерські геометричні малюнки, колони, оформити кути, віконні прорізи і арки.

"Облицювальна цегла, лицьова цегла — вид цегли, який призначений для зовнішньої обробки стін або фундаментів будівель і споруд. Головне призначення облицювальної цегли — прикрашати будівлі.
Класифікація облицювальної цегли
У залежності від призначення лицювальна цегла ділиться на:

 1. Фасонну;

 2. Фактурну;

 3. Глазуровану;

 4. Клінкерну;

 5. Гіперпресовану;

 6. Ангобіровану.

 7. Фасонна облицювальна цегла

Цей виріб має досить оригінальну форму. Часто кути і ребра у такої цегли округлені, грані можуть бути криволінійними або скошеними. Такий виріб знайшов застосування як дизайнерське оформлення: фасадів будівель, колон, арок, парканів. Іноді фасонна цегла виготовляється за особистим бажанням замовника.

Фактурна цегла
Відмінною рисою цього виду цегли є певний рельєф поверхні. Будівлі, облицьовані такою цеглою, матимуть дуже красивий, акуратний і естетичний зовнішній вигляд.

Глазурована цегла
Для глазурованої цегли характерна глянсова блискуча поверхня. Виготовляється за особливою технологією виробництва: на глину після випалу наноситься глазур, потім випал повторюється. У підсумку відбувається утворення склоподібного шару, що не пропускає воду і володіє хорошою стійкістю до низьких температур. Знамениті мозаїчні панно викладаються саме з цього виду цегли.

Глазурована цегла підходить як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки стін будівель.


glazurovana-cegla

Ангобірована облицювальна цегла
Ангобована цегла - виріб з глини, на поверхню якого нанесена спеціальна суспензія. До її складу входять кольорові і білі сорти глини тонкого помелу. Ангобірована цегла також як і глазурована, найчастіше затребувана в дизайнерській обробці стін. Однак поверхня такого виробу, навпаки, матова. Обов'язково слід пам'ятати, що на поверхні такого матеріалу не повинно бути напливів, здуття, тріщин або бульбашок. Все це — заводський брак.


angobovana-cegla

Клінкерна облицювальна цегла
Цей вид цегли можна називати керамічним, так як технологія і сировина повністю ідентичні. Різниця лише в температурі випалу, яка становить до 1900°, наближаючи глину до точки розплаву.

Такий виріб має ряд унікальних фізико-технічних характеристик:

 • Низький показник водопоглинання (максимум 5 %);

 • Висока міцність матеріалу (марка міцності досягає показника М350);

 • Матеріал морозостійкий (відповідний показник — до F150, де число 150 означає кількість циклів заморожування і відтаювання).

Найчастіше застосовується при облицюванні цоколів, а також при будівництві заміських будинків і котеджів. Через щільну структуру цегла володіє підвищеною теплопровідністю.


Облицювальна гіперпресована цегла
Облицювальна гіперпресована цегла є одним з найсучасніших будматеріалів. Її доцільно використовувати як при фасадних роботах, так і при будівництві огорож, колон та парканів. Також її застосовують як цокольну цеглу.

Гіперпресована цегла — це один з різновидів штучного каменю. До складу виробу входять:

 1. Суміш дробленого вапняку;

 2. Високоякісні барвники;

 3. Цемент.

Ще однією перевагою гіперпресованої цегли є її багата колірна гамма, різні варіанти фактур і прекрасні експлуатаційні характеристики. Основними перевагами матеріалу є:

 1. Висока міцність;

 2. Морозостійкість;

 3. Вологостійкість;

 4. Стійкість до впливів хімічних речовин, різких перепадів температур та механічної деформації;

 5. Тривалий термін експлуатації.

Міцність кладки з цегли гіперпресованої залежить від:

 1. Міцності самої цегли;

 2. Міцності зчеплення виробу із розчином;

 3. Відмінності між видами облицювальної цегли.


oblicyuvalna-gіperpresovana-cegla

Відмінності між видами облицювальної цегли

Незважаючи на багато схожих рис, різні види облицювальної цегли можуть відрізнятися одна від одної. Серед найпоширеніших відмінностей можна виділити наступні:

 • Різні форми і розміри наскрізних отворів;

 • Відмінності у формі, фактурі, кольоровій гамі і габаритах цегли.

 • Різниця в типі використовуваної як сировини глини;

 • Різниця в масовій частці добавок;

 • Відмінності в застосовуваних барвниках;

 • Різниця в технологіях виробництва."

 wikipedia.org


Цегла однаково добре підходить, як для екстер'єрів, так і для інтер'єрів

Чистова кладка цегли