Монтаж композитної черепиці

Сьогодні в якості покрівельного матеріалу споживачі все частіше обирають композитну черепицю. Технічні показники цього будматеріалу наближені до властивостей натуральниї черепицї.


Чим вигідний монтаж покрівлі з композитної черепиці?


 • дешевше коштує

 • легко встановлюється

 • мало важить

 • має багато забарвлень


Ціни на монтаж композитної черепиці - 400 грн.1м2


Якщо ви довірите монтаж композитної черепиці грамотним фахівцям нашої компанії, ми зробимо його настільки якісно, ​​що термін служби покриття складе не менше, ніж півстоліття!


Вартість монтажу композитної черепиці залежить від безлічі факторів, але ми завжди зможемо підібрати оптимальний варіант, який підходить саме для вас.


Крок за кроком


Монтують композитну черепицю поетапно. Наші майстри здійснюють монтаж покрівлі з композитної черепиці за сім кроків:

 1. Зробимо необхідні розрахунки.

 2. Зведемо кроквяні конструкції.

 3. Налагодимо гідроізоляцію.

 4. Зробимо утеплення з пароізоляцією.

 5. Розрахуємо параметри установки вентиляційних систем.

 6. Зробимо обрешітку з вентиляцією.

 7. Приступимо до монтажу композитної черепиці.


Пишність форми і стилі композитної черепиці


Для будинків класичного, старовинного або сучасного стилю - композитна черепиця - правильне рішення. Зберігає заявлений колір, не обсипається, має легку вагу і посиленим кріпленням аркуша. Гарантія 50 років. Рекомендована для монтажу нових покрівель, для реруфінга. Не потрібно установка сніготримачів - через текстуру профілю. Площа листа  на 10% більше, ніж інші профілі. Очевидна вигода: оскільки необхідно менше листів черепиці на квадратний метр, збільшується площа покриття і, відповідно, зменшується витрата матеріалів, час на монтаж покрівлі та кінцева вартість.

Ціна від 500 грн / м2


montaj-kompozitnoi-cherepici

 

Подбір кольору криші

 

podbor-cveta-krishi

Ціни помірні, рівень високий


Висококваліфіковані фахівці виконають роботу швидко і дотримуючись усіх вимог до якості, завдяки чому при мінімальних витратах ви отримаєте блискучі результати.


Для обробки дахів важливо підібрати грамотну і досвідчену команду. Наші покрівельники якісно виконають завдання, забезпечивши збереження якості дорогих матеріалів і виконавши роботи на вищому рівні. Та й вартість монтажу композитної черепиці буде досить прийнятною для вас.


Композитну черепицю іноді називають «тихом дахом», адже всередину приміщення не пробиваються ні сторонні шуми, ні стукіт дощу по даху. Також матеріал хороший тим, що він має високу здатність до деформації, тому відмінно підійде для покрівель з хитромудрою конфігурацією. Дах виходить міцним, герметичним, надійно захищеним від зовнішніх впливів.


Недорого та  професійно


Ціни на монтаж покрівлі з композитної черепиці формуються виходячи з обсягів і складності майбутньої роботи, а також від ряду зовнішніх умов - пори року, погоди і т. д.


Якщо ви візьметеся за перекриття покрівлі самі, то, можливо, ви з цим справитеся. Але часу без досвіду витратите дуже багато! Наші професіонали зроблять це набагато швидше.


Великий досвід і вигідна ціна - ось переваги нашої компанії, яка відповідально і сумлінно виконує послуги з монтажу композитної черепиці.