Кладка керамоблоку


Будівництво будинків з керамоблока

Довірити будівництво будинку з керамоблока - ідеального місця для релаксу та зустрічей зі своїми рідними - можна справжнім професіоналам. Тільки вони підберуть оптимальні матеріали, що відповідають високим вимогам замовника.


Компанія Новий Дім займається будівництвом будинків, стін і перегородок з керамічного блоку протягом багатьох років. Кваліфіковані майстри досконально вивчили всі особливості матеріалу, використовуючи його в своїй роботі.


Кладка керамоблока - перший крок на шляху до будівництва будинку-довгожителя, котрий може перетворитися в фамільну реліквію. Чому цей матеріал, а не популярний цегла або шлакоблок?

Він має багато сильних сторін:

  • Екологічність. У складі керамоблоков тільки легкоплавка глина і порізатори (солома, деревна тирса і інші природні матеріали)
  • Економічність. Керамоблок - краще співвідношення ціни і якості. Він в кілька разів дешевше стандартного цегли
  • Енергозбереження. Завдяки пористій структурі і повітряним порожнечам вдається багаторазово збільшити коефіцієнт опору теплопередачі. Це знижує витрати на опалення і кондиціонування.

Ціна на кладку керамоблока в Києві та Київській області

Кладка стіни з керамоблока всього за 900 грн. х 1м3 - це дійсно вигідно! Ми готові побудувати будинок з керамоблока за вигідною ціною і втілити Ваші мрії в реальність.


Будівництво стін з керамічних блоків займає мінімум часу. Легкість матеріалу знижує навантаження на фундамент, а його міцність дає можливість будівництва будівель до 6 поверхів. Один ряд керамоблока відповідає 3-м рядах звичайної цеглини.


Хочете побудувати будинок, продуманий до дрібниць? Думаєте, як можна замінити громіздкі стіни і перегородки? Компанія Новий Дім робить все під ключ і працює швидше, ніж спрінтери;)


Наші фахівці знають, як якісно виконати кладку стін з керамоблоков і створити в приміщенні ефект термоса. Всього 1 дзвінок відділяє від будинку, про який мріяли протягом багатьох років.


Коли планується кладка керамоблока, ціна має велике значення. Ми враховуємо динамічно мінливі умови на ринку і пропонуємо найбільш вигідні умови співпраці.