Будівництво парканів

Основні напрямки роботи компанії Новий Дім - це будівництво будинків і котеджів. Сьогодні ми надаємо також послуги з будівництва парканів та встановлення воріт для вашого будинку. Наші спеціалісти виконають будівництво парканів з обраного вами матеріалу і нададуть ряд додаткових послуг: малярні роботи для обробки парканів і послуги з благоустрою території. Паркан грає важливу роль в архітектурній композиції всього двору. Існує безліч форм і різноманітних матеріалів для будівництва парканів, наша компанія надає послуги з будівництва основних їх видів.

Сучасні паркани, сьогодні, розширили свої функції, тепер вони не тільки захищають територію будинку від негативного впливу факторів зовнішнього середовища, а й є естетичним елементом ландшафтного дизайну. Адже встановивши паркан, Ви відчуєте себе незалежним господарем власної території.

Залежно від матеріалу, що використовується паркани діляться на: дерев'яні, кам'яні і металеві. Паркани можуть являти собою капітальні споруди, або ж більш легкі конструкції, в залежності від обраного матеріалу. Пропонуємо розглянути характеристики парканів, які виконані з найпопулярніших матеріалів.


Дерев'яні паркани - це один з найдавніших способів спорудження парканів. Вони гармоніюють з природою і поєднуються з ландшафтним дизайном. Переваг у дерев'яного паркану багато: легкість в монтажі, екологічність, практичність і краса. Паркани з дерева вимагають періодичної обробки спеціальним засобом від вологи.


Паркани з каменю відрізняються особливою міцністю і довговічністю. Їх можна будувати з цегли, бетону, граніту, ракушняку. Не вимагають постійного догляду, вони пожежобезпечні, стійкі до вологи і перепадів температури. Для установки кам'яного паркану потрібен стрічковий фундамент. Тому паркани даного виду вимагають спеціальної підйомної техніки та додаткової робочої сили. Надаємо широкий асортимент натурального каменю. Його природне походження збереже колір протягом всього терміну його експлуатації. Наш асортимент включає в себе блакитний сланець, вершки вапняку, м'ята, Радж, білий вапняк і Йорк камінь.


Металеві паркани дуже популярні на дачних ділянках, вони доступні за ціною, довговічні і легко встановлюються. Для створення таких парканів зазвичай використовують чавунну, леговану або звичайну сталь. Металеві паркани діляться на ковані, секційні, литі або зварювальні паркани.

Який би паркан Ви не обрали, головне що б він виконував ті функції, які були задумані.


Крім будівництва парканів на ділянці заміського будинку потрібне встановлення надійних і функціональних воріт. Вибір воріт безмежний, найпопулярніші - гаражні та виїзні.


Гаражні ворота діляться на рулонні, секційні, підйомно-поворотні та інші. До вибору гаражних воріт потрібно підійти відповідально, щоб закрити гараж було зручно, а головне надійно. По виду, такі ворота діляться на зсувні, автоматичні або розстібні.


Виїзні ворота - це дуже важливий елемент паркану, оскільки виїзні ворота - це візитка Вашого будинку. Правильна установка продовжить термін експлуатації воріт і Ваш будинок буде безпечним. Але не варто забувати, що ворота повинні також гармонійно доповнювати Ваш двір!

Наші роботи: будівництво паркану під ключ