Будівництво будинків з газобетону

Будівництво будинку з газобетону, так і, в іншому, будь-якого іншого, починається з підготовки місця. Необхідно правильно розрахувати розміри земельної ділянки, підготувати будівельні ліса, а також захистити його і провести освітлення. Не зайвим буде залучення майстрів з відділу геодезії, які, точно визначать межі вашої ділянки і точку центру будинку, відповідно висоту підлоги першого поверху. До підготовленого ділянці спочатку необхідно підключити електричну лінію і системи комунікацій.


Фундамент під будинок з газобетону

Наступним, що очікують вас, етапом в будівництві будинку стане фундамент, основа вашого будинку з газобетону, запорука надійності і довголіття. Фундамент необхідно виготовити з якісних матеріалів, щоб виключити надалі утворення тріщин і просідання будівлі. При монтажі фундаменту виготовляють залізобетонну плиту. Серед майстрів склалася думка, що надійний фундамент - це фундамент стрічкового або стовпчастого виконання з обв'язкою.


Будівництво стін з газобетону

При кладці газобетонних блоків існує можливість використовувати не тільки спеціалізований розчин, а й просту суміш цементу з піском. Потрібно пам'ятати, що цементно піщаний розчин заощадить ваш бюджет, але значно знизить міцність стін, що вкрай не бажано. А якщо ще й врахувати той факт, що при укладанні на подібний розчин геометрія посадки блоків може бути порушена, то від його використання краще повністю відмовитися. Так, клей коштує дорожче розчину, але його йде набагато менше. Густота клею повинна приблизно відповідати густині сметани. Найчастіше для його нанесення застосовується особливий ківш з загнутим краєм, а для розрівнювання шару використовується гребінка.


Монтаж стін

Побудувати будинок з газобетону можна абсолютно з будь-якого проекту. Але яка б це не була планування, слід неухильно дотримуватися загальноприйнятих норм при монтажі стін. Газобетонні блоки можна укладати без пауз, так як він дуже легкий і клеїть суміш не видавлюється, як у випадку з кладкою цегли, коли виробляються паузи, що дають розчину підсохнути і придбати міцність. Для укладання стін існують особливі норми, товщина зовнішніх перекриттів повинна бути від 375 до 400 мм, а кімнатних до 250 мм. Якщо ж це декоративна стінка, вона не повинна бути товще 100 мм.

Найважливішим моментом в укладанні газобетону виступає саме перший ряд. Вірно покладений перший ряд - запорука хороших, стійких стін, а також ідеальної симетрії будинку. Побудувати будинок з газобетону не складе труднощів побудувати самостійно, але краще довіритися професіоналам, замовивши будівництво будинку з газобетону - це значно заощадить сили і час.

Для того щоб добре покласти перший ряд газоблоків, необхідно правильно підготувати основу фундаменту і виконати гідроізоляцію, для якої добре підійде цементна рідина на основі сухих речовин, або рубероїд.

Після того як перша лінія буде укладена, за допомогою спеціального рубанка, необхідно провести її вирівнювання. Після чого очистити ряд від пилу. Не потрібно забувати про те, що між сегментами першого ряду ні в якому разі не повинно бути будь-яких перепадів. Наступний ряд газобетонних блоків починають класти від кута.


Армування кладки блоків

При будівництві будинку з газобетону застосовується технологія армування. Це зробить ваш будинок міцним і здатним витримувати великі нарузки, виключаючи ризики дати тріщини в стіні.

Якщо з самого початку дотримуватися запропонованих технологічних норм і вимог, подібних наслідків, як і поява тріщин можна не допустити.

Арматура монтується в підготовлені пояса в блоках. І лише перша лінія піддається армуванню, та, яка знаходиться на основі району перемичок, елементи, що піддаються найбільшому навантаженню, кожна четверта риса стін, і стіни які знаходяться в низу вікон.

Підвіконна арматура укладається на 900 мм в кожну зі сторін. Для її установки нарізаються спеціальні штроби, за допомогою інструменту під назвою штроборіз. Далі з каналів необхідно видалити надлишки пилу та інших сторонніх матеріалів, після чого в штроби закладається клейова суміш. У разі товщини стіни більш 200 мм, краще використовувати 2 прута товщиною в 8 мм.


Міжповерхове перекриття в будинку з газобетону

Між поверхами  виконується стрічкове або монолітне перекриття.


Покрівельні роботи

Завершальний етап будівництва коробки будинку - це виконання покрівельних робіт. На стіни з газоблоків заливається монолітний пояс з армуванням. Наступний етап, кріплення мауерлата на який виконується монтаж балок перекриття, лаг, монтаж кроквяної системи четирехскатной (згідно проекту) даху. Підшивка конструкції деревом або паластіком (на вибір). Укладається мембрана, лати, контррейки. Виконується монтаж відливів. OSB 12 мм. Фінішний етап, уладка бітумної черепиці або будь-якого іншого покрівельного матеріалу.


Фасадні роботи

Очищається поверхня блоку і наноситься рівномірним шаром грунтовка на блоки, другим шаром наноситься полегшена штукатурка, цементно-вапняна. Третій шар, клеючий арміруючий состав, на який фіксується сітка і лише після цього, коли підготовлено основу, виконуємо кладку клінкерну плитку на спеціальний клей або виконується оздоблення фасаду по технології штукатурка "баранчик".


Покриття стін всередині приміщення

Сучасні паронепроникні матеріали будуть найкращим варіантом для внутрішньої обробки стін. Але є у них один недолік, який полягає в повній воздухоізоляціі, завдяки чому в приміщенні знаходитися буде не зовсім комфортно.

Після нанесення покриття необхідно зарівняти нерівності або заповнити їх цементом або клеєм, після чого поверхню очищають від піску, пилу та іншого сміття. Після висихання грунтовки, зазвичай 3-4 години, можна приступати безпосередньо до нанесення штукатурки.

Відмінним варіантом в сучасності виступає матеріал під назвою гіпсокартон, єдине, про що потрібно пам'ятати, що його площина обов'язково підлягає обробці ґрунтовкою. Далі проводиться приклеювання листів до стін. У приміщеннях, де підвищена концентрація вологи, краще виконати укладання плитки.


  • Ми повністю відповідаємо за якість роботи
  • Впораємося з будь-яким завданням в найкоротші терміни
  • Виконуємо всі види будівельних робіт
  • Всі форми оплат
  • Гарантія результату
  • Безкоштовний прорахунок
  • Запропонуємо вигідні ціни
  • Більше 15 років досвіду