Кладка перегородок з газоблоку, цегли

Виконані якісно роботи - монтаж міжкімнатних перегородок з газоблоку, цегли - не примха, а необхідність. Вони поділяють приміщення на окремі зони, створюють збалансований і візуально привабливий дизайн. До них висуваються високі вимоги, і про всі знає українська компанія Новий Дім.


Якою має бути ідеальна перегородка? Матеріали, з яких вона монтується, відповідають чинним нормам пожежної безпеки. У ній повинна поєднуватися легкість, міцність, тонкість і надійність.


Майстри з компанії Новий Дім виконують кладку перегородок з газоблоку в кілька етапів. Все починається з підбору відповідного матеріалу: цегла, газоблок. піноблок. Монтаж перегородок з цегли - складний і трудомісткий процес. Даний матеріал вважається одним з найдорожчих, міцних і довговічних. З його допомогою можна будувати стіни будь-вектора напрямку, дизайну.


Сучасні технології дозволили замінити цегла на якісний і дешевий газо- і пеноблок. У чому їх відмінності? Газобетонні блоки - рівні й гладкі. Їх легко обштукатурити, а відкриті сполучені повітряні пори забезпечують максимальну паропроникність.

Піноблоки мають замкнуті повітряні осередки, які багаторазово знижують вологопоглинання. Вони легко обробляються за допомогою простого інструменту, а готова конструкція швидко висихає.


Хочете, щоб кладка міжкімнатних перегородок пройшла швидко і легко? При переплануванні важливо враховувати кожну дрібницю. Звернувшись до нас прямо зараз, можна отримати роботу екстра-класу.


Наші кваліфіковані майстри підберуть матеріали, які органічно впишуться в Ваше приміщення.


Ми пропонуємо вигідні ціни на послугу кладка перегородок:

Кладка перегородок з газоблоку (товщина стіни 10 см) - 200 грн. * 1 м²

Кладка перегородок в підлогу цегли (товщина стіни 12 см) - 220 грн * 1м


Кладка стін, замовлена ​​у професіоналів компанії Новий Дім, буде зроблена без шуму і пилу. Ви назавжди забудете про сторонні шуми і насолодитеся кожною хвилиною, проведеної в оновленому приміщенні.