Реконструкція промислових будівель

Реконструкція промислових будівель збільшує їх функції, дозволяючи при цьому розширити виробничі площі та підвищити рівень безпеки робочого місця. Наша компанія реконструює виробничі будівлі в якості генерального підрядника або субпідрядника на певних етапах роботи.


Переваги реконструкції будівель і споруд


Як правило, будівництво нових об'єктів передбачає витрату великих коштів. Це покупка земельної ділянки, закупівля необхідних будматеріалів, оренда спецтехніки і набір кваліфікованого персоналу. Реконструкція будівлі також вимагає великих витрат, але вважається більш вигідною, ніж будівництво нової будівлі. Щоб дізнатися, чи можна відновити старі будівлі, необхідно проконсультуватися з фахівцями компанії, які проведуть експертну оцінку технічного стану та зроблять відповідні висновки.


Вартість реконструкції промислової будівлі


У будь-якому випадку вартість реконструкції будівлі визначається індивідуально, залежно від деталей проекту і масштабу запланованих змін. Основними параметрами, які слід враховувати при формуванні вартості, необхідної для реалізації проекту, є площа, тип робіт, необхідних для виконання завдання, і визначення часу для завершення роботи.


Вартість реконструкції будівлі площею 1 кв.м розраховується виходячи з таких умов:


  1. Тип використовуваного матеріалу;

  2. Робоча спецтехніка;

  3. Необхідності залучити професійних фахівців;

  4. Обсяг земляних робіт.

Для уточнення більш докладної інформації за послугою, зателефонуйте за вказаним телефоном. Фахівці нашої компанії допоможуть розрахувати остаточну суму, визначену після формування технічного завдання, дослідження об'єктів і виконання проектних робіт.