Нашi послуги

Будівництво будинків із цегли

Наша мета побудувати цегляний будинок, в якому буде затишно кожному члену сім'ї.


Цегляний будинок є найкращим варіантом житла, його основні переваги - довговічність, відмінна міцність, стійкість до впливу зовнішнього середовища. У нашій країні люди все частіше віддають перевагу будівництву цегляних будинків. Тому, технологія, за якою виконуються такого роду будівельні роботи, відома багатьом. Сьогодні не має труднощів знайти бригаду по-справжньому професійних будівельників, які здатні виконати свою роботу якісно і в терміни.


Від проектування до ландшафтних робіт. Компанія Новий Дім пропонує вашій увазі будівництво будинків з цегли під ключ. Наші роботи відповідають технологічним нормам. Будинки характеризуються практичністю і довговічністю, що в свою чергу забезпечить ваш комфорт, затишок і гарний повсякденне настрій. Ми якісно реалізуємо всі стадії процесу при виконанні будівельних робіт - від проектування, яке включає в себе розробку як технологічної частини проекту, так і його інтер'єру, екстер'єру - до ландшафтного дизайну. Всі проекти виконуються з дотриманням норм СНіП, в результаті ви отримуєте до схвалення візуальний макет, на якому зможете побачити ваш майбутній будинок і при необхідності внести правки.


Переваги цегляних будинків. Розглянемо загальноприйняті принципи будівництва котеджів і будинків з цегли, торкнувшись багатьох особливостей матеріалу даного типу. Основним плюсом такого будівельного матеріалу, як цегла виступає його відмінна міцність. Основна характеристика (позначається літерою М), що обов'язково потрібно приймати до уваги при спорудженні будівлі цегельного типу. Якщо будинок, який ви плануєте побудувати, буде складатися з двох або трьох поверхів, слід використовувати цеглу моделі М 100 - навантаження, якої він здатний протистояти, становить 100 кг / см2.


Наступним, але не менш важливим параметром, що характеризує цегла, є його морозостійкість. Здатність справлятися з багаторазовим замерзанням і відтаванням - прямо впливає на довговічність будь-якого цегляного будинку. Матеріал даного напрямку позначається як F. У нашій країні, керуючись специфікацією за кліматичними зонами, необхідно вибирати цегла марки - (F35), а саме матеріал повнотілої типу, в керамічному виконанні K 100/1/35 ГOСТ 530-95. До даного пункту слід ставитися з особливою увагою.


Так як послуги енергопостачання значно підвищилися в ціні, не зайвим буде вибрати матеріал, що володіє хорошою теплоізоляцією. Цегла має найкращі теплоізоляційні властивості. При будівництві різних об'єктів з цегли, можна виконати укладання спеціального теплоізоляційного шару або використовувати керамічну цеглу, який має в своєму тілі порожнини, здатні створити відмінну теплоізоляцію. Приклад для порівняння, при зведенні цегляної стіни товщиною близько 80 см її теплоізоляційні властивості будуть рівні дерев'яної стіни завтовшки близько 2 метрів.


Загалом, варіація середньодобових температур в цегляному будинку не значна, за винятком тих випадків, коли опалення не проводилося кілька діб і стіни встигли охолонути, при такому стані речей для їх повного прогрівання буде потрібен певний час, яке буде повністю залежати від температури навколишнього середовища і продуктивності опалювальної системи.

Будинок з цегли під ключ. Першим, що потрібно зробити, для того щоб побудувати будинок або котедж із цегли, це виконати роботи по плануванню рельєфу. Після чого можна приступити добудівництва по проекту будинку з нуля або доопрацювати вже наявний. Тільки виконавши вищенаведені два пункти, можна приступати до початку спорудження будинку, а саме першої стадії - монтажу фундаменту.


Фундаментні роботи. Для будинків, виготовлених з дерева, прекрасно підійдуть не глибокі фундаменти легкого типу, а для будинків з цегли, які важать в рази більше, потрібен обов'язково фундамент монолітного типу, який встановлюється з розрахунком заглиблення на глибину промерзання грунту. Ціна фундаменту зазвичай становить трохи менше третини від вартості всієї коробки будинку, але надійність будинку повністю залежить від якості основи. При виконанні фундаментних робіт слід звернутися до професіоналів.


Теплоізоляція. При укладанні стін з цегли не слід забувати про облаштування теплоізоляційного шару. Сьогодні існує два найбільш популярних методу теплоізоляції стін. У першому випадку теплоізоляція виконується з фасадної сторони будинку, тобто на зовнішній стороні стіни. Матеріалом для ізоляції в такому випадку служить пінопласт, який після кріплення оштукатуривается і виконується фарбування стін фасаду. У другому випадку виконання теплоізоляційних робіт, використовується керамічна цегла. Виконується спеціальна кладка колодязного типу, при якій між двома шарами цегли, укладається теплоізоляційний матеріал. На думку професіоналів, другий спосіб більш надійний і ефективний.


Перекриття і їх типи. Для тих читачів, які вибирають для свого будинку перекриття збірного типу, ми рекомендуємо обов'язково обговорити це питання з архітектором, і неодмінно ще на етапі проектування. Це потрібно зробити, тому що плити, для збірного перекриття, виготовляються з певними розмірами, які потрібно буде врахувати і, виходячи з цього, вибрати загальний периметр майбутньої споруди. Якщо ж ви вирішили скористатися перекриттями монолітного типу, з'являється можливість маніпулювати простором будинку на свій розсуд. Також здійснити будівництво будь-якого контуру стін без стиків між ними, що додасть процесу внутрішніх опоряджувальних робіт простоту і зручність. Обидва варіанти, наведених вище, однаково міцні, навантаження, якої вони здатні протистояти становить від 600 до 1250 kг / м2.


Інженерна частина цегляного будинку, а саме водопостачання, електропроводка, каналізаційна система і внутрішня обробка повинна проводитися професіоналами. Слід зазначити і той факт, що при облицюванні будинку спеціальним декоративним цеглою, його зовнішній вигляд буде відмінним, а схильність до впливу зовнішнього світу, такого як мороз, опади, прямі сонячні промені, мінімальним. Для того щоб цегляні стіни на довго зберегли свій первозданний зовнішній вигляд вони обробляються спеціальним гідрофобізуючим компонентом. Цегла можна поштукатурити або пофарбувати, виконати декоративну обробку. Якщо у вашому будинку або котеджі застосовується зовнішня теплоізоляція, її можна обшити симпатичним декоративним сайдингом, тим самим забезпечивши відмінний екстер'єр.


Цегляні будинки в обумовлений термін і з гарантією!


Безліч рішень, які необхідно буде прийняти при будівництві будинку з цегли, закладаються в його самому початку - проект. Довіривши його професіоналам нашої компанії, ви можете бути спокійними, що всі ваші пропозиції, ідеї та побажання, будуть реалізовані в кращому вигляді і зі знанням справи. Ми знаємо, як правильно збалансувати всі існуючі на сьогоднішній день технології будівництва цегляних будинків і зуміємо реалізувати їх з урахуванням ваших побажань і вимог до майбутнього будинку.