Малярнi роботи

Незалежно від того, ви проводите капітальний або косметичний ремонт, в будь-якому випадку необхідні малярні роботи. Саме фінішна обробка стель і стін є важливим і заключним етапом, від якого безпосередньо залежить затишок і краса інтер'єру, а також комфорт кожного мешканця. При цьому всі малярні роботи повинні проводитися відповідно до високих вимог під керівництвом професійного маляра, забезпечуючи санітарно-гігієнічну обробку поверхонь стель, підлоги, стін, парканів, фасадів і т.д.


Професійні послуги маляра в Києві пропонує будівельна компанія Новий Дім. Ми пропонуємо повний комплекс малярних робіт з фінішним нанесенням декоративних елементів. Під час роботи, використовуємо виключно якісні матеріали, сучасні технології і стежимо за останніми модними тенденціями в інтер'єрі, щоб створити стильний і привабливий інтер'єр в кожному будинку з урахуванням всіх побажань клієнта і з огляду на його фінансові можливості.Що включаються в себе малярні роботи?


Комплекс малярних робіт складається з декількох етапів, виконання яких проводиться в строгому дотриманні норм і послідовності, що дає можливість досягти максимальної якості:


Підготовка поверхонь. Кожна поверхня ретельно очищається від пилу і забруднень, що гарантує швидке і легке нанесення малярних складів, виключаючи їх відшарування після проведення робіт.


Грунтовка. Це другий етап малярних робіт, який робиться для ідеального зчеплення з оздоблювальними матеріалами, а також виключає відшаровування. Завдяки своїм властивостям, грунтовка ідеально проникає в зовнішній пухкий шар, надаючи поверхні додаткової міцності. У складі сучасних грунтовок містяться компоненти, які виключають виникнення корозії в металі, гниття в деревині і появі цвілі.


Шпатлювання. Проводиться повне вирівнювання всіх нерівних поверхонь, згладжуючи різні шорсткості, які могли б збільшити витрату малярних складів і негативно позначилися б на якості нанесення.


Фарбування. Це безпосереднє нанесення фінішного покриття, яке і створить кінцевий інтер'єр всередині приміщення.


Якщо ви замовте малярні роботи у нас в компанії, всі роботи будуть проводитися досвідченими майстрами. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір декоративних та інтер'єрних фарб, які зможуть надати нотки оригінальності в інтер'єрі. Використовуємо фарби, які можуть створити різні візуальні ефекти: імітація оксамиту, перламутрове напилення, металевий блиск, штучне зістарювання, ефект кольорових кристалів і т.д. Чи зможе підібрати оздоблювальний матеріал, який буде повністю відповідати всім вашим побажанням.


Ціни на малярні роботи​


Назва робітОд.вимір.  Ціна в грн. 
Зняття шпалер, фарби, побілки зі стінм230
Підготовка стін до фарбування - грунтуванням210
Шпаклівка стін з фінішної шліфуваннямм280
Поклейка склополотна м250
Фарбування стін в 1 шар м250

Фарбування стін в 2 шари 

м260
Фарбування шпалер м2

60 


Різні стіни - різний підхід


Наші майстри не перший рік працюють в даній сфері, тому для кожного типу стін використовують різні техніки, щоб гарантувати максимальну ефективність.


Бетонні стіни. Проводиться нанесення стартовою шпаклівки, після цього нанесення фінішної шпаклівки, поклейка склополотна, після чого наноситься мінімум 2 шари фінішної шпаклівки. Після повного висихання, може наноситися декоративне покриття: фарбування або поклейка шпалер.


Стіни з машинної штукатурної. Якщо нанесена машинна штукатурка, то можна наносити декоративну штукатурку. Якщо ви хочете, щоб стіни були пофарбовані, тоді на стіни наноситься шпаклівка, клеятьсясклохолсти і ще простягається близько 2 шарів фінішної шпаклівки і штукатурка стін під фарбування.


Стіни з піноблоку. Під час підготовки під фарбу, стіни з такого матеріалу штукатуряться за допомогою армуючої сітки, після чого можна проводити шпаклівку фінішної сумішшю. Рекомендується клеїти стеклохолст, що підвищить якість, але це за бажанням замовника.


Як бачите, ми в кожному разі практикуємо виключно індивідуальний підхід. Якщо ви хочете замовити малярні роботи, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Прагнемо надати максимально вигідний сервіс за доступною ціною. Якщо виникнуть додаткові питання, менеджер завжди готовий провести консультацію і назвати орієнтовну вартість малярних робіт. Після проведення робіт, ви прийдете в чисту квартиру - ми завжди залишаємо порядок. При великих обсягах - знижки на послуги маляра-штукатура.