Будівництво альтанок з мангалом

Потрібно побудувати альтанку? Звертайтеся!


Альтанки представляють собою легкі криті будівлі, сконструйовані для захисту від спекотного сонця, атмосферних опадів і є прекрасним місцем для відпочинку, проведення часу з сім'єю і друзями. У будь-який час року альтанка стане місцем для спілкування, прийому їжі на свіжому повітрі.


Будівельна компанія Новий Дім пропонує послугу будівництва альтанок, виконаних з натуральних природних матеріалів. Просторі павільйони відрізняються покрівельним покриттям, стіновим матеріалом, мають міцну кам'яну підлогу. Основною прикрасою альтанок є піч з клінкерної цегли, яка є унікальним елементом декору і місцем для приготування їжі одночасно.


Проекти дворових красунь-альтанок виконані дизайнерами, які не тільки враховують модні тенденції сучасного побуту, але і продумують кожну дрібницю, необхідну для затишку та комфортного перебування людей. Для будівництва відкритих і закритих павільйонів використовуються такі природні матеріали, як дерево, камінь, цегла, глина.


Упорядковані альтанки мають скромний зовнішній вигляд, вписуються в будь-який ландшафтний дизайн дворової ділянки. Кучеряві і екзотичні рослини, посаджені навколо альтанки, створюють мальовничий куточок - справжня окраса присадибного простору.


Влаштування альтанки

Архітектурна будівельна композиція зводиться в формі півкола або прямокутника. Підлогове кам'яне покриття піднято незначно над рівнем землі, захищене гідроізоляційним шаром. Бордюри і стіни виконані з клінкерної цегли, покладеного на бетонну основу. Дах альтанки може бути покритий бітумною черепицею.