Електромонтажні роботи

Якщо встановити вимикач або замінити розетку зможе кожен чоловік самостійно, то навряд чи без спеціальних навичок і знань ви зможете провести електромонтажні роботи самостійно. При цьому потрібно враховувати, що неправильне виконання електромонтажних робіт не тільки не зможе забезпечити нормальну роботу електрики, але також може бути досить небезпечним. Неправильна установка проводки є однією з найбільш частих причин поломки побутових електроприладів і загоряння житла. Отже, потрібно буде витратити гроші на відновлення електроприладів і професійні послуги електрика.


Монтаж електропроводки в будинку

montazh-elektroprovodki
Монтаж електропроводки в будинку

Але, ви можете заощадити, якщо замовте електромонтажні роботи в будівельній компанії Новий Дім. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги електрика з 2002 року. У штаті працюють виключно професіонали своєї справи, який мають спеціальну освіту та багатий досвід роботи. Над кожним проектом індивідуально працює професійна і злагоджена команда фахівців, яка зможе якісно і оперативно виконати всі поставлені завдання, дотримуючись прописаними правилами установки і ГОСТам. Це сприяє тому, що ми впевнені в якості послуг і надаємо гарантію на всі роботи.


elektromontazhnі-roboti-kiev
Електромонтажні роботи під ключ


Ціни на електромонтажні роботи

Монтаж електропроводки ціна за точку


Введення силового кабелю

точка

550

Монтаж кабелю

м/п 

18

Вирізка та встановлення коробки (цегла)

 точка

80

Вирізка і уст-ка коробки (гіпсокар.)

 точка

80 

Збірка розподільної коробки

 шт

200

Пристрій лючков

шт 

250 

Монтаж світильників

шт

350

Монтаж розеток, вимикачів

шт

100

Монтаж щитка від

шт

550

Монтаж автоматів

шт

100

Монтаж і підключення лічильника

шт

550

Монтаж пластикового короба

м/п

80

Штроблення під проводку (бетон)

м/п

60

Штроблення під проводку (цегла)

м/п

60

Свердління отвору в бетоні

шт

80

Свердління отвору в цеглі

шт

80


Що включають в себе електромонтажні роботи?


Якщо проводиться розводка електрики в приватному будинку, всі роботи повинні проводитися правильно відповідно до визначених нормами. Процес включає в себе:

 • вибір прокладки - відкритий або закритий;

 • підготовка матеріалів та інструментів;

 • складання схеми проводки;

 • розмітка;

 • електромонтаж;

 • отримання дозволів на отримання до місцевої електромережі.

Як бачите, процес істотно відрізняється від простої заміни розетки або вимикача, тому такі роботи обов'язково повинні проводитися професіоналами своєї справи.


Електромонтажні роботи під ключ від компанії Новий Дім


Електромонтажні роботи від нашої компанії - це комплексна послуга, яка включає в себе облаштування внутрішніх і зовнішніх електромереж, створення проекту, розробка і будівництво систем для електрообладнання. Ми пропонуємо послуги електрика, як по установці проводці і підключенню різної побутової техніки в рамках однієї кімнати або квартири, так і комплекс електромонтажних робіт у приватних будинках, офісах, промислових об'єктах і т.д. Створюємо системи безперебійного живлення для складних промислових комплексів.


Компанія Новий Дім пропонуємо наступні послуги електрика:


 • монтаж силового обладнання, трансформаторних і розподільних підстанцій;

 • прокладка ліній електропередач і проводки на об'єктах різного призначення;

 • установка освітлювальних приладів і зовнішнього освітлення в парках, на територіях вулиць, промислових об'єктах і т.д .;

 • проведення облаштування та монтажу різного електрообладнання промислового призначення;

 • впровадження автоматизованих систем обліку електроенергії;

 • монтаж проводки в квартирах і приватних будинках.

І це тільки мала частина електромонтажних робіт, які ми готові запропонувати своїм клієнтам. Незалежно від обраної послуги, ми завжди гарантує якісне і професійне виконання будь-яких електромонтажних робіт. Забезпечуємо максимальну оперативність і гнучку цінову політику.


Що відрізняє нас від конкурентів?


Працюємо офіційно, маємо всі дозволи і ліцензії на проведення електромонтажних робіт. Красномовно про нашу компетентності кажуть численні позитивні відгуки задоволених клієнтів. Під час роботи використовуються виключно якісні матеріали від відомих брендів, що забезпечує додатковий захист для всіх систем.


При роботі з кожним клієнтом практикуємо виключно індивідуальний підхід, що дозволяє завжди досягати прекрасних результатів. При об'ємних замовленнях надаємо знижки. При необхідності, працюємо на вихідних, щоб виконати всі роботи якісно і максимально швидко. Це все робить для того, щоб ви максимально швидко змогли насолодитися результатами робіт.


Якщо хочете замовити послуги електрика, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Наш менеджер проведе консультацію з усіх питань.