Виготовлення та монтаж металоконструкцій


Промислові металоконструкції є важливими експлуатаційними системами, на які мають вплив фактори навколишнього середовища. Будинки й споруди підлягають швидкого зношуванню завдяки непостійному температурному режиму, повітряному потоку, вологих атмосферних опадів, забрудненню і можливим механічних пошкодженням. Для міцності і надійності промислового будівництва застосовуються оцинковані конструкції з металу, що відповідають світовим стандартним показниками. Головний елемент будівництва забезпечує тривалість експлуатації будівлі з металоконструкцій.


Фактори, що впливають на вартість виготовлення і монтажу металоконструкцій

Цінова політика виробів з металу залежить від загальної ваги і розмірів, кількості сполучних деталей. Великі металеві блоки вимагають мінімального з'єднання і монтажних робіт, за рахунок чого вартість монтажу зменшується. Складальні одиниці громіздких розмірів збільшують ціну металоконструкції, з великою витратою матеріалу для виготовлення.


Складність заводських робіт при виготовленні продукції та умов монтажу впливають на подорожчання металевих виробів. Конструкція, що вмонтовується на висоті, вимагає наявності спеціалізованої техніки, підйомних пристроїв, досвідчених будівельних професіоналів. Забезпечення умов безпеки, заходів, що проводяться на будівельному майданчику збільшують статтю витрат установки металевої конструкції.


Ціна може зрости за рахунок віддаленості будівельного об'єкта від території заводу-виробника. Дорожнеча транспортування автомобільними або залізничними засобами, істотно відбивається на загальних витратах. Додаткові витрати виникають при доставці технічного обладнання та необхідних матеріалів, будівельних бригад для роботи вахтовим методом. Важкодоступні місця, трудомісткість виконуваних робіт приведуть до збільшення вартості металоконструкції в цілому.


Спеціалістами будівельної компанії Новий Дім вивчаються вимоги замовника щодо об'єкта і його місцезнаходження, визначається оптимальний варіант виробництва і монтажу. При необхідності рекомендується виготовлення металевого пристрою, що має великі габарити, на місці здійснення монтажних процесів. Виробництво продукції на території заводу не завжди виправдовується, тому необхідно враховувати всі фактори на початковому етапі проектування. При виготовленні конструкцій на будівельному майданчику. до уваги береться кількість зварних з'єднань, наявність високотехнологічного інструменту.


Етапи виробництва металоконструкцій

На початковому етапі розробляється проект, який визначає розміри та складність монтажу вироби, затверджений замовником. Відбувається підбір необхідного матеріалу: швелерів, сталевих листів, сполучних куточків. Економісти проводять точний розрахунок вартості металоконструкції в готовому вигляді, при необхідності з урахуванням монтажних робіт і транспортування за вказаною адресою. Підписується договір про співпрацю, запускається виробництво з випуску металевого виробу.


Виготовлення і монтаж металоконструкцій від компанії Новий Дім

Будівельна компанія Новий Дім пропонує індивідуальне проектування і виготовлення замовлення кожного клієнта. Вартість металоконструкції можна регулювати в процесі вибору матеріалів, необхідності механічних процедур обробки, складних моментів у виготовленні, транспортування на місце.


Наші менеджери із задоволенням проведуть консультаційну бесіду, розрахують приблизну вартість вироби з металу. Телефонуйте, звертайтеся, робіть замовлення. Ми надамо все необхідне для вашого благополуччя!