Монтаж бітумної черепиці

Наші фахівці здійснюють влаштування покрівлі з бітумної черепиці більше 10 років. Працюємо по перевіреним і сучасним технологіям, маємо великий досвід. Звернувшись в нашу компанію, ви не прогадаєте, адже наші професійні підходи дозволяють монтувати високоякісну покрівлю за прийнятними цінами.


Чому саме м'яка покрівля?


Сировиною для м'якої покрівлі служить бітум. Іноді таке покриття позиціонують як гнучку черепицю.
Виконуючи монтаж бітумної черепиці, ми захистимо ваш дах від протікання. У цього матеріалу відмінні характеристики за такими параметрами:

  1. звукоізоляція

  2. стійкість до пошкоджень

  3. висока вологостійкість

  4. не боїться температурних перепадів

  5. просто і недорого

ukladka-bitumnoi-cherepici

Укладання бітумної черепиці досить проста у виконанні і не вимагає застосування особливо складних способів. З цього випливає, що монтаж вимагає не так багато часу, а значить, і виявиться практично незатратним.

montaj-bitumnoi-cherepici

Господарів будинків, яким потрібен монтаж бітумної черепиці, ціна робіт цікавить не менше, ніж інші питання. Поспішаємо відразу вас запевнити, що ціни у нас найоптимальніші та прийнятні. А про високу якість свідчать чудові відгуки наших клієнтів, які звертаються до нас самі і рекомендують нашу компанію знайомим.


Відмінний матеріал для покрівлі


У бітумної черепиці є ряд переваг, які виділяють цей матеріал на тлі інших:

  • Вона не потребує частого ремонту

  • Така покрівля не вимагає догляду

  • Вона естетично виглядає

  • Це недорогий і міцний матеріал

Наявністю таких плюсів пояснюється факт зростаючої популярності гнучких покрівель та монтажу черепиці на основі бітуму.


Ось чому господарі приватних будинків, приступаючи до будівництва, все частіше застосовують такий спосіб покриття даху, як пристрій покрівлі з бітумної черепиці.

ustroistvo-krovli-iz-bitumnoi-cherepici

Фахівець з монтажу бітумної черепиці повинен бути грамотним і володіти потрібними навичками. Адже якщо при влаштуванні даху майстер допустить помилку, це може обернутися серйозними наслідками. Щоб їх усунути, доведеться потратити додатково фінанси, та й нервів піде маса!


Краще відразу скористатися  послугами фахівців. Будьте впевнені, тут вам порекомендують, як і з чого робиться влаштування покрівлі з бітумної черепиці і як можна на цьому заощадити. У нас є професійне обладнання та класні майстри - все це вигідно відрізняє нашу компанію від інших на ринку.