Кладка клінкерної цегли

Компанія Новий Дім надає послугу кладка клінкерної цегли, а також виконує повний комплекс будівельних робіт у Києві та Київській області, починаючи від фундаментних робіт до облицювання фасадів клінкерною цеглою.


Кладка клінкерної цегли ціна - 20 грн.шт.

Вартість кладки клінкерної цегли за 1 м2 - 1000 грн.

Щоб виконати облицювання фасаду на 1м2 знадобиться 50 цеглин.
Тому 50 шт. * 20 грн. = 1000 грн.
* Ціни вказані за роботу.
* Вартість матеріалу розраховується окремо.


Вартість розраховується індивідуально і залежить від складності та обсягів робіт. Точна вартість робіт на облицювання фасаду клінкерною цеглою (або будь-яким іншим будівельним матеріалом) складається фахівцем після проведення замірів і планування обсягу робіт на об'єкті.


Кладка клінкерної цегли повинна проводитися у відповідності до будівельних норм і виконувати її самостійно не рекомендується. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісно виконані роботи, які супроводжуються технічним наглядом. Надаємо гарантію якості до 5 років. За попередньою домовленістю, надаємо можливість перегляду виконання робіт на наших об'єктах.


Клінкерна цегла - найміцніший будівельний матеріал серед аналогів. Якщо порівнювати лицьову цеглу з клінкерною цеглою, то клінкер в 2 рази перевищує за рівнем водопоглинанню, а його морозостійкість до 500 циклів заморожування / розморожування без зміни характеристик якості і кольору цегли. Виробник клінкерної цегли надає гарантію на товар до 100 років.


Планування робіт

  • Виїзд майстра на об'єкт для оцінки обсягу робіт

  • Узгодження кошторисної вартості, графіка виконання робіт

  • Початок виконання робіт. Закупівля матеріалу, доставка на об'єкт

Увага

Укладання клінкерної цегли може відбуватися тільки в суху погоду. Температура повітря при кладці клінкерної цегли від + 5 ° C.

кладка-клінкерної-цегли

Працювати з розчином для кладки цегли можна тільки при плюсовій температурі інакше є ризик, що робота буде виконана не якісно.

На ринку представлено великий вибір розчину (суміші) для кладки клінкерної цегли. Суміші стійкі до усадки, пластичні, зручні у використанні. Затверділий розчин має високу вологостійкість, морозостійкість, паропроникність.
За допомогою кладочної суміші можна отримати однорідну кладку з повним заповненням швів, цілісну, міцну, без порожнин і дефектів. Декоративний кольоровий шов - тріщиностійкий, міцний, стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища. Суміш має більше 18 базових кольорів в палітрі.
Вартість суміші для кладки клінкерної цегли від 90 грн. - 125 грн.мішок. Ціни залежать від виробників.


Розход суміші для кладки клінкерної цегли на прикладі ТМ Kreisel:

Товщина стіни

Витрати суміші

6,5

17 кг

12

45 кг

25

110 кг

Витрати: близько 1,92 кг сухої суміші на 1 м3 свіжого розчину, в залежності від типу кладки, ширини швів, розміру цегли.


Замовивши послугу кладка клінкерної цегли, у нас, ви позбавляєте себе від турботи пошуку мулярів, що в підсумку, призводить до непередбачених витрат і втрати часу.


Послуги з облицювання фасадів клінкерною цеглою відео:


Вам не потрібно турбуватися, як якісно виконати кладку клінкерної цегли тому що ми виконаємо правильно і в терміни. Залишайте запит на виконання робіт.


Кладка клінкерної цегли ФОТО РОБІТ