Сантехнічні роботи

Неправильний монтаж сантехнічного обладнання, помилки під час установки трубних трас та іншіподібні помилки стають причиною протікання в квартирах українців. Сантехнічні роботи відносяться до прихованих робіт, отже, чим краще буде виконана робота, тим на довшевизможете забути про послугисантехніка. Компанія Новий Дімп ропонує сантехнічні послуги з дотриманням усіх норм, правил і вимог. Проводимо всі роботи з наданням багаторічної гарантії, щовже говорить про якість послуг, що надаються і нашого підходу до кожного проекту.


Ми працюємо в сфері будівництва та ремонтів з 2002 року, тому змогли напрацювати колосальний досвід, тому установка сантехніки, заміна труб та інші сантехнічні роботи не є для нас чимось складним і нездійсненним, незалежно від масштабів проекту. Під час роботи використовуються виключно новітні технології та якісні матеріали від всесвітньо визнаних виробників.


Застосовується виключно комплексний підхід під час вирішення будь-яких труднощів, які пов'язані з реалізацією проектних або настановних робіт. Ключовою перевагою є те, що ми оперативно проводимо всіроботи і гарантує високу якість. Всі роботи проводяться строго відповідно до встановлених міжнародних норм.


Сантехнічні роботи під ключ від компанії Новий Дім


Наша компанія пропонує широкий вибір сантехнічних робіт, серед яких можна відзначити:

 • установка сантехнічного обладнання;
 • монтаж труб, кранів, змішувачів і т.д .;
 • допомога в прочищення каналізації;
 • розводка сантехніки в новому і старому будинку;
 • монтаж лічильників води;
 • установка побутової техніки та підключення до водопроводу;
 • монтаж душових кабін, ванн і унітазів;
 • чистка і профілактика водопровідних фільтрів;
 • заміна труб та ліквідація протікань;
 • установка системи сантехніки «з нуля»;
 • розводка каналізаційних труб в приватному будинку і квартирах;
 • прокладка і розводка опалення в приватному будинку і квартирах;
 • розводка труб водопостачання в приватному будинку і квартирах.

І це далеко не повний спектр послуг, які ми пропонуємо своїм клієнтам. Незалежно від обраної послуги, всі роботи проводяться виключно професіоналами високого класу, які мають спеціальну освіту та багатий досвід роботи.


Скільки коштують сантехнічні послуги від компанії Новий Дім?


Вартість послуг сантехніка безпосередньо залежать від обсягу робіт, які потрібно виконати на конкретному об'єкті. Щоб назвати конкретну ціну нашого клієнта, ми можемо попередньо відправити на об'єкт фахівця для профілактичного огляду, який оцінить обсяг майбутніх робіт.


Також ви зможете побачити актуальні ціни на сантехнічні послуги на нашому сайті, або уточнити у менеджера компанії. Грамотне ціноутворення і налагоджені зв'язки з постачальниками витратних матеріалів та обладнання сприяють тому, що нам вдається утримувати ціни в доступному для клієнтів діапазоні. При об'ємних замовленнях надаємо знижки.


Переваги співпраці з компанією Новий Дім


Кожен наш фахівець володіє багатим досвідом роботи в даній сфері, має спеціальну освіту, все необхідне обладнання і інструменти. Це сприяє тому, що наші сантехніки здатн івиконати роботи абсолютно будь-якої складності в приватних будинках, квартирах, офісах, на виробничих об'єктах і т.д.


Під час роботи застосовуються виключно якісні та сучасні матеріали. На всі роботи надається гарантія. Наявність декількох бригад сприяє тому, що ми працюємо у вихідні та у святковідні, щоб ви максимально швидко змогли насолодитися комфортом у власному житлі. При проведенні робіт дотримуємось європейських тандартів якості.Якщо ви хочете замовити послуги сантехніка, просто зателефонуйте до нас або залиште заявку на сайті. Наші менеджери завжди готові провести консультацію з усіх питань. Пам'ятайте, що економія на сантехнічних послуг може обернутися серйозними проблемами, тому довіряйте виключно професіоналам!