Винесення балкона

Винесення балкона: рекомендації спеціалістів


Виносні балкони - нове віяння будівельної моди. Компанія Новий Дім надає цю популярну послугу, виконуючи роботу «під ключ». Які ж вигоди ви отримуєте, замовивши винесення балкона? Це:

 • Наявність широкого і функціонального підвіконня;
 • Збільшений корисний об'єм;
 • Установка зручних шафок і т. д.

Головна вимога до винесення - його виконання зі збереженням теплоізоляційних показників і відповідністю санітарним і технічним вимогам.


Що ми можемо?


Компанія Новий Дім пропонує такий спектр послуг:

 1. Зварювання виносної конструкції;
 2. Утеплення;
 3. Декоративна обшивка за допомогою сайдингу або короба;
 4. Внутрішнє оздоблення;
 5. Тривала гарантія на виносну конструкцію.


Плюси і мінуси винесення балкона


Плануючи зміни на балконі, потрібно проаналізувати що це вам дасть. До переваг винесення відносять:

- збільшення ширини підвіконня і, як наслідок, корисної поверхні;

- посилення парапету;

- поліпшення естетичного вигляду;

- прийнятні ціни.

Серед відносних недоліків можна назвати 2 фактора: винесення обов'язково потрібно утеплювати і один раз доведеться витратитися на якісне заскління.


Що являє собою зварна конструкція?


Для виготовлення винесення застосовують зварювання прокатного металу (куточка 3.5-4.5 см). Щоб визначити ширину проміжків між несучими гаками, враховують безліч чинників. Зазвичай 1 несучий вузол такий зварної несучої конструкції розрахований на 4-4.5 центнера. Щоб рівномірно розподілити навантаження, по периметру приварюють направляючу. На неї згодом встановлюються віконні конструкції.


Винесення може бути:

Коротким («косинка»). Його краще використовувати при наявності бетонної огорожі, щоб заощадити на утепленні.

Довгим (до підлоги). З металевою огорожею краще застосовувати такий тип для економії на теплоізоляції.


Порядок виконання робіт


Здійснюючи винесення балкона, спочатку потрібно зварити саму металеву конструкцію. Коли вона готова, вимірювач фіксує точні розміри для виготовлення замовних металопластикових конструкцій, які передає на завод. Отримані ПВХ конструкції встановлюються монтажною бригадою на приготований каркас. Встановивши пластикові рами, монтажники приступають до обшивки балкона зовні, паралельно виконуючи теплоізоляцію. Фінальний акорд - внутрішнє оздоблення приміщення.


Особливу увагу потрібно приділити, як ви розумієте, утепленню, адже якість нових вікон ніяк не впливає на промерзання підвіконня. Ми радимо застосовувати як утеплювач стірадур - сучасний екологічно чистий матеріал, який має компактні габарити, але при цьому дуже високий рівень теплоізоляції.


Що стосується зовнішньої обшивки, то зварену залізну конструкцію можна обшивати і утеплювати до підлоги (при металевому парапеті) і окремо (за умови, що парапет бетонний). Для цього найчастіше використовують сайдинг (в першому випадку) або короби з металу складної конфігурації (у другому).


Які помилки допускають при виготовленні каркаса?


Щоб винесення балкону виправдало надії, потрібно уникати таких поширених помилок:

 • Ігнорування поняття «запас міцності».
 • Відступ від розрахунків ширини винесення;
 • Слабке зміцнення старого парапету;
 • Заміна прокатного куточка пластинами зі сталі або арматурою;
 • Зменшення кількості зварних вузлів;
 • Відсутність направляючої;
 • Економія на утепленні простору під підвіконням.


Чому ціни такі різні?


Багатьох клієнтів цікавить, чому в різних фірмах суттєво відрізняються ціни на послугу винесення балкона. Відповідь проста. Вартість складається з декількох складових: ціна роботи бригади, ціна на матеріали, які дуже різноманітні як за якістю, так і кількістю, їх прораховується в кожному конкретному випадку окремо. Тому, порівнюючи прайси різних компаній, цікавтеся особливостями конструктивної частини, з чого підрядник передбачає варити каркас. Економія на матеріалах порадує вас ціною, але призведе до погіршення несучої здатності конструкції і зниження терміну експлуатації. Компанія Новий Дім гарантує, що виконані нашими бригадами винесення прослужать довго, не завдаючи ніяких незручностей.


Винесення балконів від компанії Новий Дім 


Монтаж балкона на Оболоні

Період виконання будівельних робіт - 2 місяців


До виконання будівельно-монтажних робіт була відкрита тераса на 24 поверсі, на 25 поверсі -  маленький балкон площею 3 кв.м.


В результаті виконаних робіт отримали закриту засклену лоджію на 24 поверсі, додатково виконаний монтаж електричного підігріву підлоги. Загальна площа лоджії 22 кв.м.


На 25 поверсі отримали відкритий балкон площею 22 кв.м. Проектування і розрахунок навантажень виконані спеціалістами компанії Новий Дім. Зварниками виконані роботи з виготовлення та монтажу металоконструкцій. Опісля виконаний монтаж перекриття металоконструкціями з подальшим утепленням і гідроізоляцією, монтаж лійки, укладання плитки.

Фото робіт