Фасадні роботи – від і до

У будь-якому місті і селищі знайдеться безліч будівель, які потребують впорядкування. Одним потрібно обштукатурити стіни, другим - облицювати їх цеглою з подальшою розшивкою. Десь вистачить просто шпаклювання та фарбування, а десь потрібна обшивка сайдингом. Додамо сюди гідроізоляцію та утеплення, позбавлення від грибка і плісняви, відкоси і відливи після заміни вікон - список робіт, які називають одним словом «фасадні роботи», практично нескінченний. І головне - він постійно поповнюється новими послугами.


Практично 50% всіх будмайданчиків по країні - це «полігони», де виконуються фасадні ремонтні роботи. Їм підлягають зношені і навіть напівзруйновані стіни старих будівель. Так на наших вулицях і з'являються огорожі і риштування - ознака проведення фасадних робіт.


Чому так важливий ремонт фасаду? 


Ремонт може бути як косметичним, так і капітальним. Наші будинки частіше мають потреби в другому вигляді, так як в нашій країні зазвичай нехтують профілактичними фасадними роботами. Якби власники будівель своєчасно виконували мийку фасадів, відновлювали захисний шар фарби, якісно штукатурили і облицьовували стіни - можна було б уникнути багатьох проблем. Справа в тому, що смоли, бруд і кіптява, що містяться  в навколишньому середовищі поступово руйнують будь-яке покриття стін. Порушення покрівлі призводить до руйнування облицювання, провокує подальше розтріскування і навіть обвал штукатурки, намокання шару утеплювача, що може привести до повного руйнування несучих стін. Саме тому ми з повною відповідальністю заявляємо, що своєчасні фасадні ремонти - гарантія тривалої експлуатації всього будинку. Якщо такі профілактичні роботи ігнорувати, це загрожує суттєвими пошкодженнями, подальшої потребою в капітальному, значно більш дорогому, ремонті, під час якого іноді доводиться частково або повністю розбирати несучі стіни.


Ремонт фасаду в умовах міста 


Умови сучасного міста значно ускладнюють проведення фасадних робіт. Адже, перш ніж приступити до ремонту, потрібно прийняти цілий комплекс заходів:

 • Звести риштування;
 • Змонтувати люльки;
 • Оформити колористичний фасадний паспорт;
 • Отримати ордер на проведення робіт і згоди більшості мешканців;
 • Оформити дозвіл у місцевих управляючих компаній.

Крім цього, підрядника можуть зобов'язати відновити ландшафт біля будівлі, де виконується ремонт, після його закінчення. Саме тому довіряти такі роботи потрібно серйозним фірмам з досвідом і відповідальним підходом.


Послуги від компанії Новий Дім 


Компанія Новий Дім пропонує своїм клієнтам:

- багатий інженерний досвід;

- наявність всіх необхідних свідчень та дозволів;

- якісну роботу мобільних бригад, озброєних професійним інструментом.


У переліку наших послуг:

 • Штукатурка.

Це як і раніше найпопулярніший спосіб. Для його виконання застосовують бетон з обов'язковим армуванням, гіпс, пінополіуретан і пластмас. Через те, що це «сирий» процес (пов'язаний з використанням води), виконувати його можна тільки в сезони, коли температура на вулиці не падає нижче +4 градусів. До недоліків можна віднести безліч відходів, забруднення розчином прилеглих територій. Таке завдання потрібно довіряти тільки спеціалістам, що мають досвід в проведенні подібних робіт, особливо якщо передбачається виконання штукатурки по утеплювачу. Обштукатурити будинок «під ключ» - значить не тільки привести в порядок стіни, але і виконати відкоси, герметизацію швів.

fasadnaya shtukaturkashtukaturka fasadashtukaturka mozaichnaya fasadnaya

 • Монтаж вентильованих фасадів.

Фахівці компанії Новий Дім виконують монтаж із застосуванням АКП (алюмінієвих композитних панелей), фіброцементних плит, керамограніта, лінеарних панелей, скла, панелей HPL, сталевих касет і звичного сайдингу. Перевагами такого оформлення будівель можна назвати те, що такі роботи можуть проводитися цілий рік. До того ж це «сухий» процес, для його виконання не потрібна вода. Недоліком, який легко нівелюється в сучасних міських умовах, залишається велика потреба в електроенергії для виконання буріння, свердління і різання по металу. Завдяки фасадам з панелей або керамограніта будівлі мають модерний вигляд, набувають високі експлуатаційні властивості при низьких витратах на обслуговування.

 • Утеплення фасадів;

Проводиться за допомогою пінопласту і мінераловатних утеплювачів. Для закладення швів використовуються повсть, монтажна піна, пакля. Товщина шару утеплювача визначається шляхом теплотехнічних розрахунків. Правильний підхід до утеплення стін, а для кращого ефекту - і цокольних частин будівлі разом з фундаментом - гарантує зменшення витрат на опалення в зимовий період.

montaj ventiliruemih fasadovuteplenie fasadov

Pokraska fasada doma • Фарбування.

Ми виконаємо фарбування будівель і споруд, парканів. Перед цим обов'язково очистимо їх від бруду, видалимо старий шар покриття, проведемо антигрибковий захист з використанням спецзасобів, підготуємо і прогрунтуємо поверхню. У роботі ми використовуємо всі сучасні види фарб (від акрилових, алкідних і латексних до пентафлевих і «гумових»). Для підбору фарб використовуємо шкалу RAL, NCS S і МП. Для якісного фарбування застосовуємо риштування, люльки, вишки. Також цю послугу можуть виконати промислові альпіністи.

 • Облицювання плиткою, каменем.

Виконується в теплу пору року тому, що пов'язана з набором клеєм міцності тільки в суворо визначених умовах. Облицювання може проводитися за допомогою клейової основи, суміші, в основі якої лежить бітум, і різними закріплювачами. Клей потрібно вибирати уважно, оскільки він буває для внутрішніх і зовнішніх робіт, різних типів укладання. Плиткове покриття підвищує експлуатаційні властивості стін, захищає їх від вологи. Особливо цінна плитка з антивандальним покриттям. 

oblicovka plitkojoblicovka fasada kamnem

oblicovka fasada klinkernіm kirpichom • Ремонт тріщин.

Глибокі і наскрізні тріщини закладаються із застосуванням ін’єкцій  спецрозчину.

 • Обробка стін гидрофобизатором.

Популярна восени, для попередження розтріскування стін в холодні сезони.

 • Фасадне проектування.

Всі побажання замовників наші архітектори-дизайнери втілюють в життя, починаючи з замальовок і закінчуючи узгодженням необхідної документації. Працюємо в усіх відомих архітектурних стилях.

 • Мийка фасадів з використанням спецзасобів (найпопулярніша навесні).
remont fasadov zhilyh zdaniyObrabotka sten gidrofobizatoromfasadnoe proektirovanie

Не чекайте, поки тріщина перетвориться в зруйнований будинок. Новий Дім відновить або облицюйте з нуля ваш фасад - і перетворить будинок на справжній витвір мистецтва!