Нашi послуги

Будівництво будинків із цегли

Будівництво будинків із цегли

Leave review
Read More
Будівництво будинків з газоблоку - Новий Дiм

Будівництво будинків з газобетону

Leave review
Read More
Будівництво будинків з піноблоку - Новий Дiм

Будівництво будинків з піноблоку

Leave review
Read More
Будівництво будинків з ракушняка - Новий Дiм

Будівництво будинків з ракушняка

Leave review
Read More
Утеплення фасадів приватних будинків

Утеплення фасадів будинків

Leave review
Read More
Реконструкція приватних будинків: дач, котеджів, заміських будинків

Реконструкція будинків

Leave review
Read More
Фундаментні роботи - Ціни - Київ

Фундаментні роботи

Leave review
Read More
✓ Кладка газоблоку | Ціни 2020 | Київ, область | Новий Дім

Кладка газоблоку

Leave review
Read More
Кладка керамоблока - Ціни - Київ - Новий Дім

Кладка керамоблоку

Leave review
Read More
Кладка перегородок з газоблоку, цегли - Будівельні послуги

Кладка перегородок з газоблоку, цегли

Leave review
Read More
Кладка облицювальної цегли - Ціни 2020 - Київ

Кладка облицювальної цегли

Leave review
Read More
Кладка клінкерної цегли - Ціни 2020 - Київ, Київська область

Кладка клінкерної цегли

Leave review
Read More
Покрівельні роботи під ключ - Ціни - Київ - Новий Дiм

Покрівельні роботи

Leave review
Read More
Зварювальні роботи в Києві - Будівельні послуги

Зварювальні роботи

Leave review
Read More
Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Виготовлення та монтаж металоконструкцій

Leave review
Read More
Зміцнення стін будинку, укріплення прорізів - Київ, область

Укріплення стін і пройомів

Leave review
Read More
Будівництво паркану під ключ - ціни, Київ

Будівництво парканів

Leave review
Read More
Будівництво альтанок під ключ в Києві і області

Будівництво альтанок з мангалом

Leave review
Read More
Малярні роботи ціна в Києві, вартість послуг маляра штукатура

Малярнi роботи

Leave review
Read More
Сантехнічні роботи - Ціни - Київ

Сантехнічні роботи

Leave review
Read More
Електромонтажні роботи ціни на послуги електрика

Електромонтажні роботи

Leave review
Read More
Монтаж котельні - Ціни - Київ

Монтаж котельні

Leave review
Read More

Будівництво будинків з піноблоку

Будинок з піноблоку має свої переваги при будівництві, такий матеріал для стін порівняно не дорогий і легкий в монтажі. Але при його виборі для будівництва свого майбутнього будинку слід враховувати всі нюанси, мінуси і звичайно ж, вигоди. Для того, щоб майбутній будинок з піноблоку був комфортним, надійним і міцним слід дотримуватися будівельних технологій з укладання піноблоків. Сподіваємося, що наш матеріал відповість вам на всі питання, що виникають при рішенні побудувати будинок з піноблоку.

Блоки з піни це порівняно новий матеріал, що застосовується в будівництві, і за короткий час їх використання, вони встигли завоювати величезну популярність. До переваг піноблоків слід віднести їх відмінну тепло і звукоізоляцію, низьку вагу, великі розміри (дана особливість прискорює кладку) і правильна форма. Будинок побудований з піноблоків вийде міцним і теплим, а сам процес будівництва пройде легко і швидко, порівняно з будівництвом будинку з цегли. Тим більше що укладання піноблоків цілком можливо виконати самостійно.

Головними недоліками такого матеріалу виступає його не дуже висока міцність на злам, а також не дуже гарна екологічність. Для будівель з піноблоків необхідно закладати досить міцний фундамент, який виключить будь-які вертикальні зміщення. Крім цього стіни з такого матеріалу обов'язково повинні бути добре ізольовані зсередини екологічно чистим матеріалом.


Вибір фундаменту

Для правильного вибору фундаменту слід враховувати тип його збірки і властивості грунту на місці будівництва. Основа може бути стрічкового типу, стовбчатого, свайного або у вигляді плитної конструкції. Результат, який повинен дати майбутній фундамент - це його міцність, монолітність і здатність протистояти усадці всього будинку, а як наслідок появи тріщин і розломів. Будь-який фундамент, підготовлений під будівництво будинків з піноблоків, просто зобов'язаний мати в собі армований пояс, який по ширині повинен бути рівний ширині самих блоків. Середня висота цоколя приймається з розрахунку 40 см.


Розміри блоків

При будівництві будинків з піноблоку зазвичай вибираються ланки розміром в 200х300х600 мм (де перший показник - висота). Крім стандартних розмірів піноблоки можуть мати і інші, висота і ширина їх може становити 50 - 500 мм, в той час як довжина часто стандартна 600 міліметрів.


Як розрахувати кількість потрібних піноблоків

У цьому питанні у наших читачів не винекне особливих труднощів. Для того щоб правильно розрахувати кількість необхідних блоків для кладки однорядного типу, потрібно просто визначити загальну площу всіх стін будинку, що зводяться з цього матеріалу. З виведеного результату потрібно відняти площу всіх віконних і інших прорізів і розділити отриманий результат на площу одиничного ланки.

Для того щоб порахувати скільки ж всього потрібно блоків для вашого майбутнього будинку, слід помножити отриманий результат на закладену товщину стіни. Отримана цифра і буде кількістю необхідних піноблоків. Відповідно якщо діаметр стін буде різним, нам потрібно буде виробляти їх розрахунок окремо.


Самостійна кладка піноблоків

Тим з вас хто планує побудувати стіни свого будинку власноруч, потрібно знати основні принципи кладки піноблоку.

На самому початку процесу слід перевірити відповідність фундаменту горизонтальній площині і однакову висоту всіх його кутів. Для того щоб зробити це максимально просто краще скористатися приладом під назвою нівелір, а при його відсутності простим бульбашковим рівнем. При дотриманні перерахованих вище умов, можна приступати безпосередньо до кладки блоків, яка завжди починається від одного з кутів. У разі якщо перепаду висот не вдалося уникнути, кладку починають від кута, що знаходиться вище за інших. За допомогою цементного розчину, в деяких випадках можна компенсувати перепад висот кутів фундаменту. Якщо ж площину основи строго горизонтальна, класти піноблоки можна відразу на клей. Перед початком процесу не зайвим буде провести гідроізоляцію цоколя фундаменту за допомогою двох шарів руберойду.


Кладемо перший ряд піноблоку
kladka penoblokaВ одному з кутів фундаменту укладаємо блок і за допомогою рівня надаємо йому чітко горизонтальне розташування. Далі за першим виставляються блоки і в інших кутках будівлі. Це найбільш важливий етап всієї кладки, від добротності його проведення буде залежати геометрія всіх стін вашого нашого будинку.


Після того як процес установки блоків по кутах завершений, між їх зовнішніми верхніми краями натягується тоненький шнур по якому вже і проводиться кладка першого ряду блоків. Для установки піноблоків вкрай не рекомендується застосування звичайного цементно-пісочного розчину, краще використовувати спеціальні склеювальні суміші. Цей варіант трохи дорожче, але тільки при його використанні вам вдасться витримати проектні 2-х міліметрові шви, що додасть стінам належну симетрію і теплоізоляцію. Ще одним дуже важливим факторам, що говорить на користь вибору саме клейкої суміші, особливо при самостійному зведенні стін, є простота і зручність використання.


Клей наноситься на нижній ряд і бокові лінії блоків. Монтаж піноблоків проводиться якомога щільніше з мінімальним зазором близько 2-х мм., Новий покладений блок обстукують гумовим молотком, і таким чином , він сідає на своє місце. Кожен піноблок необхідно контролювати на предмет положення в горизонтальній і вертикальній площинах за допомогою мотузки і водяного рівня.


Якщо з'являється необхідність відрізати фрагмент блоку, можна застосувати навіть просту ножівку, розріз проводиться під якомога більш прямим кутом. Отриманий залишок може стати в нагоді в іншому місці кладки. Після укладання ряду, за допомогою спеціального рубанка проводиться вирівнювання верхньої площині всього ряду, завдяки чому наступний можна буде без проблем укласти.


Армування кладки
armopoyasПісля того, як укладання ряду блоків закінчена, їх потрібно армувати. В блоках за допомогою особливого інструменту - штроборіза, проводиться нарізка канавок, в які вкладається арматура розміром 3-4х3-4 мм. У разі відсутності штроборіза, канавки можна вирізати звичайною дисковою пилою. При прокладанні 2-х рядів штроб потрібно відійти від краю не менше 6 см. Коли нарізка канавок закінчена, проводиться їх очищення від пилу і крихт. В отриманий паз улагоджується арматура 8-10 мм і заповнюється клеєм.

У першому ряду армування проводиться по всій довжині стіни, в подальшому ж через кожні 4 - 5 рядів. Також слід провести армування місць перекриттів, а також віконних і інших прорізів. Окремі шматки арматури необхідно пов'язати один з одним за допомогою дроту.

Армування отворів проводиться за допомогою залізного куточка з обох сторін, діаметр залежить від ширини прорізів. Куточки слід укладати в пази врівень з поверхнею, і відповідно наповнювати клеїть сумішшю. Довжина армирующего елемента повинна хоча б на 50 мм виступати за межі отвору.


Кладка інших рядів
stroitelstvo odnoetazhnogo doma iz penoblokovКладка всіх наступних блоків здійснюється по тій же системі, спочатку піноблоки по кутах, потім шнур, очищення поверхні і нанесення клею на всі контактні межі блоків, що встановлюються на свої місця за допомогою киянки з гуми.

Також існують багатошарові і дворядні типи кладок (при застосуванні декоративного цегли і утеплюють елементів). Коли будівництво стіни завершено, необхідно провести монтаж армованого поясу по верху стіни (його діаметр повинен бути в межах 20 см). Гнізда для перемикачів, розеток та інших елементів легко висвердлити в стіні за допомогою ручного дриля і насадки до нього.

Слід пам'ятати, що будівництво будинків з піноблоку потрібно забезпечити їх повним захистом від опадів, для чого підійде плівка з поліетилену.


Терміни будівництва

Побудувати будинок з піноблоку, цілком здійсненно за літньо-осінній періоди. Для розробки грунту і закладки фундаменту буде потрібно близько однієї до трьох тижнів. На час робіт впливає обсяг робіт, основа ґрунту, гідроізоляція, глибина закладки фундаменту. Кладка піноблоку виконується за один - два тижні, залежить від квадратних метрів будинку. Терміни для монтажу покрівельної системи близько 4 тижнів, залежить від обсягу та складності даху, а також від погодних умов. Штукатурка і очисні роботи займуть близько трьох тижнів. Монтаж вікон і дверей, внутрішнє оздоблення здійсненна за одну - два тижні. Монтаж водопроводу, каналізації та опалення займе близько трьох тижнів.