Ціни на реконструкцію будинків

Види робіт з реконструкції

Спеціалісти компанії Новий Дім виконують всі види робіт з реконструкції і ремонту будівель, зміцнення конструкцій металом і бетоном, перебудова старих будинків в Києві, розширення отворів, посилення фундаментів, надбудова мансарди.

Щоб дізнатися вартість робіт з реконструкції потрібно зателефонувати до нас в офіс і замовити виїзд виконроба для складання кошторисної вартості матеріалів і робіт на конкретний об'єкт.


Типи об'єктів, які ми реставруємо: Будівництво магазину, виробничого цеху або складу з металоконструкцій, будівництво металокаркасу торгово-розважальних або офісних центрів, спортивних споруд. Кладка цеглою, газоблок стін котеджів, приватних будинків, готелів в Києві і області.


Які роботи входять в послуги з реконструкції: Цегляна кладка в Києві та Київській області, будівництво стін і перегородок, виконуємо забутовки, облицювальну кладку, стінове заповнення, покрівельні роботи.


Виготовляємо і монтуємо металоконструкції такі як: мансарди і покрівлі, огорожі, навіси, козирки, вхідні групи, сходи, ангари і склади.


Підсилення фундаментів металом, бетонною обоймою, додатковими фундаментами і т.д.

Реконструкція будівель, розширення отворів, посилення стін, колон, перекриттів.

Ремонт приміщень із заміною комунікацій, переплануванням, оздобленням.

Посилення і ремонт покрівлі, заміна покриття, надбудова мансарди.